proStar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na proStar clan forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 PRICAMO PRICU !!! :)

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
I am Legend

I am Legend


Posts : 29
Join date : 2009-02-21
Age : 32

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptySun Feb 22, 2009 2:59 pm

Dakle ja pocnem pricu sa par reci i svako treba da doda jos par reci. Znaci nemojte dodavati recenice ili vise. Kad pisete kopirajte samo prethodno da bi se lepo moglo sve procitati.... Mislim da ste skontali. Ako mislite da je glupavo obrisite ovo... I nemorate pisati suvisne komentare. Ako vec morate napisite prvo to pa onda nastavite sa pricom. Dakle pocinjemo:


prosle godine sam
Back to top Go down
Tokitza
Admin



Posts : 4
Join date : 2009-02-22

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptySun Feb 22, 2009 3:07 pm

prvi put duvao travu Very Happy
Back to top Go down
I am Legend

I am Legend


Posts : 29
Join date : 2009-02-21
Age : 32

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptySun Feb 22, 2009 3:08 pm

prosle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam
Back to top Go down
Tokitza
Admin



Posts : 4
Join date : 2009-02-22

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptySun Feb 22, 2009 3:10 pm

prosle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out
Back to top Go down
I am Legend

I am Legend


Posts : 29
Join date : 2009-02-21
Age : 32

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptySun Feb 22, 2009 3:11 pm

prosle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out onda sam reko dex-u da je
Back to top Go down
StRuK@
Admin
StRuK@


Posts : 11
Join date : 2009-02-22
Age : 32

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptySun Feb 22, 2009 3:12 pm

prosle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica
Back to top Go down
I am Legend

I am Legend


Posts : 29
Join date : 2009-02-21
Age : 32

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptySun Feb 22, 2009 3:14 pm

prosle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se
Back to top Go down
BoCa
Admin
BoCa


Posts : 106
Join date : 2009-02-21
Age : 33
Location : Beograd

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyMon Feb 23, 2009 12:07 am

prosle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se lizuckaju
Back to top Go down
https://prostar.darkbb.com
I am Legend

I am Legend


Posts : 29
Join date : 2009-02-21
Age : 32

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyMon Feb 23, 2009 11:22 am

prosle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se lizuckaju prsti zato sto
Back to top Go down
BoCa
Admin
BoCa


Posts : 106
Join date : 2009-02-21
Age : 33
Location : Beograd

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyMon Feb 23, 2009 2:16 pm

ih nije prala danima (xD)
Back to top Go down
https://prostar.darkbb.com
I am Legend

I am Legend


Posts : 29
Join date : 2009-02-21
Age : 32

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyMon Feb 23, 2009 4:00 pm

prosle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se lizuckaju prsti zato sto ih nije prala danima zato sto ih je tokica
Back to top Go down
StRuK@
Admin
StRuK@


Posts : 11
Join date : 2009-02-22
Age : 32

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyMon Feb 23, 2009 4:31 pm

prosle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se lizuckaju prsti zato sto ih nije prala danima zato sto ih je tokica oblizao svojim
Back to top Go down
BoCa
Admin
BoCa


Posts : 106
Join date : 2009-02-21
Age : 33
Location : Beograd

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyTue Feb 24, 2009 2:25 am

prosle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se lizuckaju prsti zato sto ih nije prala danima zato sto ih je tokica oblizao svojim jezikom.
Back to top Go down
https://prostar.darkbb.com
I am Legend

I am Legend


Posts : 29
Join date : 2009-02-21
Age : 32

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyTue Feb 24, 2009 11:07 am

prosle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se lizuckaju prsti zato sto ih nije prala danima zato sto ih je tokica oblizao svojim jezikom posle toga nije srao 2 godine zato sto
Back to top Go down
StRuK@
Admin
StRuK@


Posts : 11
Join date : 2009-02-22
Age : 32

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyMon Mar 09, 2009 8:47 am

prosle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se lizuckaju prsti zato sto ih nije prala danima zato sto ih je tokica oblizao svojim jezikom posle toga nije srao 2 godine zato sto je dobio hemoroide i onda je
Back to top Go down
I am Legend

I am Legend


Posts : 29
Join date : 2009-02-21
Age : 32

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyMon Mar 09, 2009 2:04 pm

prosle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se lizuckaju prsti zato sto ih nije prala danima zato sto ih je tokica oblizao svojim jezikom posle toga nije srao 2 godine zato sto je dobio hemoroide i onda je miki maus natego
Back to top Go down
BoCa
Admin
BoCa


Posts : 106
Join date : 2009-02-21
Age : 33
Location : Beograd

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyMon Mar 09, 2009 2:11 pm

prosle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se lizuckaju prsti zato sto ih nije prala danima zato sto ih je tokica oblizao svojim jezikom posle toga nije srao 2 godine zato sto je dobio hemoroide i onda je miki maus natego pracku i
Back to top Go down
https://prostar.darkbb.com
I am Legend

I am Legend


Posts : 29
Join date : 2009-02-21
Age : 32

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyMon Mar 09, 2009 3:25 pm

osle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se lizuckaju prsti zato sto ih nije prala danima zato sto ih je tokica oblizao svojim jezikom posle toga nije srao 2 godine zato sto je dobio hemoroide i onda je miki maus natego pracku i pogodio tacno u
Back to top Go down
BoCa
Admin
BoCa


Posts : 106
Join date : 2009-02-21
Age : 33
Location : Beograd

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyTue Mar 10, 2009 1:35 am

osle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se lizuckaju prsti zato sto ih nije prala danima zato sto ih je tokica oblizao svojim jezikom posle toga nije srao 2 godine zato sto je dobio hemoroide i onda je miki maus natego pracku i pogodio tacno u njegovu
Back to top Go down
https://prostar.darkbb.com
I am Legend

I am Legend


Posts : 29
Join date : 2009-02-21
Age : 32

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyTue Mar 10, 2009 4:40 am

osle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se lizuckaju prsti zato sto ih nije prala danima zato sto ih je tokica oblizao svojim jezikom posle toga nije srao 2 godine zato sto je dobio hemoroide i onda je miki maus natego pracku i pogodio tacno u njegovu sisu i onda je dex rekao
Back to top Go down
BoCa
Admin
BoCa


Posts : 106
Join date : 2009-02-21
Age : 33
Location : Beograd

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyWed Mar 11, 2009 3:05 pm

Posle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se lizuckaju prsti zato sto ih nije prala danima zato sto ih je tokica oblizao svojim jezikom posle toga nije srao 2 godine zato sto je dobio hemoroide i onda je miki maus natego pracku i pogodio tacno u njegovu sisu i onda je dex rekao tokitze sacu da
Back to top Go down
https://prostar.darkbb.com
StRuK@
Admin
StRuK@


Posts : 11
Join date : 2009-02-22
Age : 32

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyWed Mar 11, 2009 3:44 pm

Posle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se lizuckaju prsti zato sto ih nije prala danima zato sto ih je tokica oblizao svojim jezikom posle toga nije srao 2 godine zato sto je dobio hemoroide i onda je miki maus natego pracku i pogodio tacno u njegovu sisu i onda je dex rekao tokitze sacu da ti oblizhem chmarni kolutic jer
Back to top Go down
I am Legend

I am Legend


Posts : 29
Join date : 2009-02-21
Age : 32

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyFri Mar 13, 2009 3:04 pm

Posle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se lizuckaju prsti zato sto ih nije prala danima zato sto ih je tokica oblizao svojim jezikom posle toga nije srao 2 godine zato sto je dobio hemoroide i onda je miki maus natego pracku i pogodio tacno u njegovu sisu i onda je dex rekao tokitze sacu da ti oblizhem chmarni kolutic jer je hitler jednom rekao
Back to top Go down
BoCa
Admin
BoCa


Posts : 106
Join date : 2009-02-21
Age : 33
Location : Beograd

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyFri Mar 13, 2009 4:44 pm

Posle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se lizuckaju prsti zato sto ih nije prala danima zato sto ih je tokica oblizao svojim jezikom posle toga nije srao 2 godine zato sto je dobio hemoroide i onda je miki maus natego pracku i pogodio tacno u njegovu sisu i onda je dex rekao tokitze sacu da ti oblizhem chmarni kolutic jer je hitler jednom rekao tokica ce jednog dana
Back to top Go down
https://prostar.darkbb.com
I am Legend

I am Legend


Posts : 29
Join date : 2009-02-21
Age : 32

PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) EmptyFri Mar 13, 2009 6:34 pm

Posle godine sam prvi put duvao travu i tolko se naduvao da sam bio skroz otiso u out i onda sam rekao dexu da je njegova seka jebachica i da voli da joj se lizuckaju prsti zato sto ih nije prala danima zato sto ih je tokica oblizao svojim jezikom posle toga nije srao 2 godine zato sto je dobio hemoroide i onda je miki maus natego pracku i pogodio tacno u njegovu sisu i onda je dex rekao tokitze sacu da ti oblizhem chmarni kolutic jer je hitler jednom rekao tokica ce jednog dana biti pro ako bude
Back to top Go down
Sponsored content





PRICAMO PRICU !!! :) Empty
PostSubject: Re: PRICAMO PRICU !!! :)   PRICAMO PRICU !!! :) Empty

Back to top Go down
 
PRICAMO PRICU !!! :)
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» pogledajte pricu
» pazi pricu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
proStar :: SPAM Headquarters :: Spam Headquarters-
Jump to: